13.07.2011, Miroslav Fuks

Starší dorost přehrál muže Žďáru

Starší dorost přehrál muže ŽďáruExtraligoví starší dorostenci zahájili tradiční letní soustředění v Bystřici nad Pernštejnem cennou výhrou nad divizním celkem mužů Žďáru nad Sázavou v poměru 2:3 (1:1). Branky jihlavského týmu vstřelili Tvrdý, Šuta a Kliment.

 
Žďár n. SázavouŽďár n. Sázavou
přát., středa 13.7.2011, 18:00
2:3
(1:1)
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
 
Góly Vysočiny: Tvrdý, Šuta a Kliment
Diváci: 0
FC Vysočina dorost: Kotnour (Votava) – Míka, Vonásek, Mlčoch, Tvrdý – Hráček – Masopust, Šuta, Kavka, Kliment – J.Kučera, střídali: Dvořáček, Kelbler, Rozmahel, Pedro, Bialek
 

Komentář

„Sehráli jsme dobrý zápas, v němž jsme střídali výborné momenty se špatnými. Mrzí mne chyby v defenzívě. S výkonem a přístupem hráčů jsem však spokojen, po zápase jsem je mohl pochválit,“ uvedl trenér Pavel Procházka. Tomu zatím schází zranění či nemocní Urbánek, Hošek a Císař.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Josef Morkus: Věříme, že se kluci vrátí silnější, vytrvalejší a odolnější

Celosvětová koronovariová krize má samozřejmě výrazný dopad i na český mládežnický fotbal. Zhruba 350 mladých fotbalistů a fotbalistek FKM Vysočina Jihlava, stejně tak více než čtyři desítky jejich trenérů a členů realizačních týmů má vystavenou nucenou fotbalovou stopku. Nejen o řešení individuálního tréninkového jsme si povídali s Josefem... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu