19.05.2013, Miroslav Fuks

Starší dorost veze bod z Brna

Starší dorost veze bod z BrnaStarší dorost FC Vysočina byl v Brně blízko tříbodového zisku, když po 21 minutách zápasu vedl díky brankám Kriegsmana a Duby 0:2. Domácí však dokázali po hodině hry vyrovnat. Klusák v 80. minutě strhl vedení na stranu hostí, ovšem Zbrojovka o minutu později vyrovnala na konečných 3:3.

BrnoBrno
31.kolo, sobota 18.5.2013, 12:00
3:3
(1:2)

Branky: 35. Přichystal, 62. Přichystal, 81. Levai – 2. Kriegsmann, 21. Duba, 80. Klusák
Diváci: 80
Brno: Halouska – Peš, Boček (46. Černý), Svoboda, Šural – Babička, Duda (46. Fojtík), Přichystal (69. Šembera), Pazourek (76. Sedlák)– Frimmel (46. Levai), Krška
FC Vysočina: Kotnour – Ujčík, Pedro, Kriegsmann, Duba – Demeter, Homola (59. Klusák), Zábrodský, Hron (53. Kelbler) – Rejthar, Veselský (78. Dvořáček)

"Hned v úvodu utkání jsme se dostali do rychlého vedení, což nám hodně pomohlo. Hráli jsme rychle a přímočaře v útočné fázi a ve dvacáté minutě vedli už 0:2. V závěru poločasu jsme bohužel udělali chybu a soupeř snížil. Tím jsme Zbrojovku dostali zpátky do hry. Ve druhé půli nás Brno přitlačilo a bylo lepší, především po stranách nás přehrávalo. Udělali jsme chybu u standartky a bylo vyrovnáno. V závěru se podařilo z brejku vstřelit Klusákovi branku po přihrávce výborně hrajícího Duby. V závěru jsme ještě inkasovali po přímém kopu. Remíza je asi spravedlivá z hlediska průběhu utkání. Odehráli jsme dobrý zápas, ale především ve druhé puli jsme předváděli chyby, které nesmíme opakovat. Kluci si mákli a udělali jsme důležitý bod k záchraně. Pokud porazíme Slovácko, jsme zachráněni a nemusime se na nikoho ohlížet. Uděláme proto maximum," řekl k utkání trenér David Oulehla.