01.03.2019, mladez

Starší dorost veze na úvod cenný bod z Příbrami

Starší dorost veze na úvod cenný bod z PříbramiTým U19 dnes vstoupil do náročných jarních bojů mezi českou elitou. Na horké půdě v Příbrami, která je ve hře o dorostenecký titul, vybojoval cenný bod za remízu 1:1 (0:1) a následné porážce v penaltovém rozstřelu. Skóre utkání otevřel jihlavský středopolař Fares Shudeiwa.

Rozhodčí: Kožár – Hocek, Vnuk
Příbram: Melichar – Benda, Jelínek, Jílek (80. Polanský), Ptáček, Belej, Vlček (46. Obdržal), Šíma (C), Nezník, Puchmertl, Čížek (46. Vavruška).
FC Vysočina: Jágrik – Fila (86. Lokvenc), Crha, Pojezný, Havlín, Svoboda – Ritter, Křivánek, Trinh (82. Šrámek), Shudeiwa – Malata.

„Příbram nás kombinačně určitě přehrávala. My však hrozili z brejků. Díky jedné povedené akci a přesné střele Shudeiwy jsme šli do vedení. V úvodu druhé půle jsme se však dostali pod velký tlak a po jedné z mnoha standardních situací jsme si nechali vyrovnat. Následně šel sám na brankáře Malata, který bohužel nebyl úspěšný. Patnáct minut před koncem jsme přežili klinickou smrt, když Jágrik dvakrát chytnul opakovaný pokutový kop domácích! Zápas tak skončil nerozhodně a šlo se do penalt. Ty jsme absolutně nezvládli a druhý bod si tak připsala Příbram. Kluci za dnešní výkon zaslouží pochvalu. Takticky, psychicky a kondičně to zvládli," zdůraznil k zápasu trenér Kamil Průša.