30.08.2022, Miroslav Fuks

Starší dorost vydoloval důležitou výhru v Příbrami

Starší dorost vydoloval důležitou výhru v PříbramiTým FC Vysočina, nováček Celostátní dorostenecké ligy, potvrdil úlohu lehkého favorita a vydoloval velmi důležité tři body z půdy Příbrami, která tak i po 5. kole na bodový zisk čeká. Naši mladíci jsou již na metě osmi bodů, přičemž pod dnešní výhru se brankami podepsal Michal Zahradník, Jakub Panský a Jan Chytrý.

 
PříbramPříbram
5.kolo, úterý 30.8.2022, 13:30
0:3
(0:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Branky: 61. Zahradník, 71. Panský, 90+3. Chytrý
Diváci: 88
FC Vysočina: Janota - Raus (86. Šmíd), Haala, Švanda, Farka - Panský (86. Udržal), Smejkal - Chytrý, Šancl, Zahradník (80. Klouček) - Och (75. Záruba).
 

Komentář

Do utkání jsme vstoupili velmi špatně, chyběl nám pohyb, nedostupovali jsme soupeře, ztráceli jednoduché míče, defenzívní činnost celého mužstva neměla odpovídající kvalitu, přesto jsme mohli jít do vedení, ale také jsme mohli inkasovat. Do 2. poločasu jsme udělali změny na postech hráčů, začali jsme kombinovat, ale především se pohybovat ve správných prostorech, více si věřili a přišli i branky, utkání proti houževnatému soupeři nebylo jednoduché.

 
Související
Aktuálně

Hlasujte o Hráče FC Vysočina Jihlava za podzim 2023

Odehraná fotbalová sezóna vybízí k bilancování a též k nejrůznějším anketám. Jednu takovou nabízíme na klubovém webu, na jehož titulní straně můžete v pravém sloupci v záložce HRÁČ MĚSÍCE (vedle záložky ZÁPASY) vybírat pětici nejlepších hráčů FC Vysočina za podzim 2023. S podzimní jedničkou přineseme v závěru roku rozhovor. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu