13.04.2013, Miroslav Fuks

Starší dorost vydřel výhru nad Dynamem

Starší dorost vydřel výhru nad DynamemCelek U-19 se dočkal velmi důležité extraligové výhry, když na domácí půdě po divokém průběhu zdolal Dynamo České Budějovice 5:3 (2:2). Dva z pěti jihlavských gólů zaznamenal Patrik Demeter a jednou se trefili Maruš, Pedro a Duba.

26.kolo, sobota 13.4.2013, 11:00
5:3
(2:2)
Č. BudějoviceČ. Budějovice

Branky: 12. Maruš, 14. Kriegsmann, 52. Pedro, 70. Demeter, 90+1. Duba – 17. Polanský, 23. Polanský, 72. Tušer
FC Vysočina: Kotnour – Rejthar (44. Zábrodský), Kriegsmann, Hanousek, Klusák (46. Ločárek) – Hron, Pedro, P.Demeter, Veselský (64. Duba), Maruš – Kelbler.
Č. Budějovice: Maruška – Janoch, Kolafa, Šumský, Horák, Polánský, M. Held, J. Held, Bálek, Hála, Straka.

„Povedl se nám vstup do utkání a dvěma brankami jsme se dostali do rychlého vedení. Místo toho, aby nás to uklidnilo, jsme ztratili koncentraci a soupeř během pár minut srovnal. V poločase jsme mužstvo zklidnili a do druhé půle jsme šli od nuly. Vstřelili jsme vedoucí branku na 3:2 a poté ještě jednu. Bohužel jsme soupeře opět chybou vrátili zpět do hry, když snížil na 4:3. V samém závěru rozhodl o vítězství velmi dobře hrající Duba. Hodně nám pomohlo velké hřiště, které nám sedí víc. Odehráli jsme dobrý zápas a konečně jsme se prosadili více střelecky. Měli jsme tam hodně slušné pasáže, ale i hluchá místa. Pořád máme na čem pracovat. Mužstvo se vydalo a pro tři body udělal každý maximum. Za tři body jsme rádi a jdeme se rvát dál. Závěr soutěže bude hodně vyrovnaný. Čeká nás tuhý boj." zhodnotil utkání trenér David Oulehla.