10.02.2014, David Zeman

Starší dorost zaslouženě porazil Znojmo

Starší dorost zaslouženě porazil ZnojmoStarší dorost poprvé v přípravě udržel nulu a přestože po prvním poločase proti Znojmu byla nula i na straně vstřelených gólů, tak ve druhém se jihlavšti mladíci rozstříleli a když se o góly podělili Jančík, Zábrodský, Klíma a Štěpánek, tak konečný stav utkání byl 4:0 (0:0) pro Vysočinu.

ZnojmoZnojmo
přát., sobota 8.2.2014, 12:00, Jevišovice
0:4
(0:0)
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost

Góly: 49. Jančík, 62. Zábrodský, 79. Klíma, 90. Štěpánek
FC Vysočina dorost: Pokorný - Jančík (65. Hekerle), Košík (30. Štěpánek), Rychetník (60. Košík), Fiala - Bajer (65. Haala), Zábrodský, Spirkoski, Mazel (65. Šerý D.) - Čáp, Klíma

"Odehráli jsme solidní zápas. Jsme rádi, že jsme konečně odehráli utkání s nulou. V obranné části jsme soupeře nepustili až na jednu situaci do žádné velké šance a utkání kontrolovali. V útočné fázi se nám podařili některé věci, které jsme v předchozích utkáních řešili špatně. V první půli jsme si vytvořili několik situací, které jsme nedotáhli do konce, prosadit jsme se dokázali až ve druhé půli a po zásluze jsme vyhráli. Kluci odvedli dobrou práci a postupně se zlepšujeme." okomentoval utkání trenér David Oulehla.