17.09.2016, Vojtěch Fuks

Starší dorostenci prohráli na hřišti Opavy

Starší dorostenci prohráli na hřišti OpavyKádr vedený Kamilem Průšou odehrál dnes 6. kolo I. Celostátní ligy staršího dorostu na hřišti SFC Opava, kde bohužel podlehli 1:0 (1:0) gólem ze standardní situace.

Diváci: 60
FC Vysočina: Konrád (38. Jágrik) – Křišťál, Trojánek, Vrzal, Řezáč (80. Polcar) – Malár, Urbánek – Pavlík (68. Karmazín), Šteffl (45. Lorenc), Průša (65. Fikar) – Svoboda

„Od začátku utkání jsme byli více na míči a dařila se nám kombinace. Bohužel naše hra však končila před pokutovým územím domácích. V šestnácté minutě jsme vyrobili naprosto zbytečnou standardní situaci, kterou jsme navíc neuhráli a dostali tak po hlavičce domácího Fuska branku. Tento okamžik nás dosti přibrzdil. Přestali jsme si věřit a kvalita hry šla dolů. Do druhého poločasu jsme šli na dva útočníky a snažili se o vyrovnání. Opět se hrálo více na polovině domácích, ale opět bez vytvořené šance. Domácí se navíc dostali do jedné stoprocentní šance, která naštěstí skončila mimo naši branku. V závěru zápasu jsme hráli na tři útočníky, ale ani toto nepomohlo a odjíždíme tak s prázdnou. Domácí hráli velmi bojovně. Jezdili po zadku a více se rvali. Našim hráčům nemohu vytknout přístup k utkání a snahu o kombinační hru. K tomuto však ještě musíme přidat více srdíčka a hlavně kvalitu ve finální fázi. Neskutečné množství centrů a přihrávek z křídelních prostorů nám skončilo na prvním protihráči. Pokud toto zlepšíme, budeme více nebezpeční a určitě branky přijdou. Moc mě mrzí zranění brankáře Konráda, který po přehnaně tvrdém faulu skončil v nemocnici s poraněným ramenem a otřesem mozku. V kabině nám tak bude nějaký čas chybět. Přeji mu, ať se co nejdříve uzdraví!“ řekl Kamil Průša