11.09.2016, Vojtěch Fuks

Starší dorostenci remizovali s Příbramí

Starší dorostenci remizovali s PříbramíV rámci 5. kola I. celostátní ligy staršího dorostu se v areálu Na Stoupách střetl tým Kamila Průši s 1.FK Příbramí vedoucím týmem soutěže. Atraktivní zápas skončil remízou 0:0, přes značnou výhodu domácích, kdy hráli od 54. minuty proti desíti. Podle nových pravidel následoval penaltový rozstřel, ve kterém jihlavští zvítězili 2:0 a připsali si do tabulky o bod navíc.

Diváci: 122

„Proti vedoucímu týmu tabulky jsme sehráli vyrovnanou partii. V první půli měla více míč Příbram, ve druhé půli, i díky vyloučeni hostujícího hráče, jsme byli více u míče my. Bohužel se hrálo oboustraně bez vyložených šancí. V první půli měla jednu větší příležitost Příbram, ve které nás podržel Konrád. My měli ve druhé půli spíše jen zárodky šancí, ve finální fázi nám chyběla kvalita. Šlo se tak na penalty, kde jsme tentokrát uspěli a připisujeme si tak dobré dva body. Chlapci dnes zaslouží pochvalu. Malár s Urbánkem skvěle pokryli střed hřiště, což bylo základem naší hry do defenzivy. Škoda, že směrem dopředu nám to již druhý zápas nejde. Na tréninku však na tomto pracujeme. Proto vím, že se to již brzy zlomí. Třeba hned za týden v Opavě!“ řekl trenér Kamil Průša.