03.04.2018, Ondřej Šourek

Těsná výhra v Líšni

Těsná výhra v LíšniV dalším kole si starší dorostenci ve vyrovnaném utkání po bojovném výkonu poradili s Líšní, kterou porazili těsným rozdílem. Na úvodní gól domácích dokázali bleskově odpovědět vyrovnáním a ve druhém poločase vstřelit i vítěznou branku.

 
LíšeňLíšeň
19.kolo, sobota 31.3.2018,  
1:2
(1:1)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Branky: 27. Fila – 28. Křivánek, 53. Matulka ŽK: 57. Papež, 83. Mikeš – 66. Šteffl, 71. Lokvenc, 76. Lorenc ČK: 88. Šteffl(po 2 žk)
Diváci: 0
FC Vysočina: Mastný – Svoboda T. (75. Pavlík), Pejřimovský, Mikuška, Řezáč – Urbánek – Křivánek (86. Havlín), Šteffl, Čáp, Matulka (67. Lokvenc) – Lorenc (80. Růžička)
 

Komentář

Kamil Průša: „Úrovni zápasu určitě neprospěla nekvalitní umělá tráva. Celé utkání bylo spíše o bojovnosti a o pohybu, nikoliv o herních dovednostech. Domácí nás obzvláště v první půli v těchto aspektech předčili. Do vedení šli po krásné individuální akci svého nejlepšího hráče Fily, který dokázal obejít naše tři hráče a přesně umístěnou střelou překonal Mastného. Ihned po zahájení hry se nám na naší levé straně podařila hezká rychlá akce Řezáče a Čápa, který centrem našel Křivánka, jenž se gólově prosadil a vyrovnal na poločasových 1:1. Ve druhé půli jsme přidali na důrazu, začali vyhrávat osobní souboje a odměnou nám byla vítězná branka Matulky, který zužitkoval Lorencovu přihrávku. Více šancí jsme si již nevytvořili. Domácí nás v závěru zlobili dlouhými auty, které naštěstí ve skrumážích nikoho nenašly. Uhájili jsme tak nejtěsnější výhru. Těchto tří bodů si musíme považovat. Nebylo vůbec jednoduché porazit odhodlané domácí. Jako velmi pozitivní hodnotím to, že jsme dokázali nepříznivé skóre otočit a že jsme dokázali dojít k vítězství ne úplně naší obvyklou hrou, ve které převládají kombinace. Ze dvou šancí jsme vstřelili dva góly. Dá se tedy říci, že z minima jsme vytěžili maximum!“Zde je odkaz na video se sestřihem branek:  https://youtu.be/E1gV6eVVMIs


 
Související
Hráč zápasu

Hráč května 2020

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2014/15

Spokojenost sportovního vedení klubu s jarními výkony vedlo ke snaze udržet pohromadě stávající úspěšný kádr a uskutečnit v letním přestupovém období jen menší kádrové změny. „Především mne těší, že jsme mužstvo neoslabili, protože jsme udrželi dva naše špičkové hráče – Harbu a Masopusta, kteří si řekli o pozornost špičkových klubů.“ Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu