02.06.2013, David Zeman

U-19: Dohnali dvougólovou ztrátu a vezou bod

U-19: Dohnali dvougólovou ztrátu a vezou bodStarší dorost se v tomto kole představil na hřišti Teplic, kde po poločase prohrával už 2:0, ale nakonec po gólech Demetera a Duby veze bod za remízu 2:2.

TepliceTeplice
33.kolo, sobota 1.6.2013, 14:00
2:2
(2:0)

Góly: Demeter, Duba
FC Vysočina: Pelikus - Košík (81.Rejthar), Kriegsmann, Hanousek, Ločárek - Hron, Demeter, Ujčík, Veselský(32.Homola-75.Šerý) - Maruš, Duba

"V prvním poločase jsme nehráli dobře. Soupeř nás přehrával a byl lepší ve všech směrech, vyústěním byla inkasovaná branka. Poté jsme hru zlepšili a vytvořili jsme si brankovou příležitost, kterou jsme nevyužili a soupeř z protiútoku vstřelil druhou branku. V několika dalších situacích nás podržel famózně chytající Pelikus. V poločase jsme změnili rozestavení a proházeli jsme posty a řekli jsme si, že to ještě zkusime. Podrařilo se nám v rozmezí tří minut vyrovnat. Nejprve po výborně zahraném rohu Duby trefil míč k tyči Demeter a posléze se po kolmici střelou k tyči prosadil Duba. Teplice měli ještě stoprocentní šanci, ale tu opět zneškodil Pelikus. V samém závěru jsme měli šanci a zápas mohli rozhodnout, ale nedotáhli jsme to. Ve druhé půli jsme se zvedli a o body se porvali. V závěr jsme dohrávali opravdu na krev. Za bod jsme hodně rádi, ale soupeř hrál dnes výborně a proto bod bereme. Jsme rádi, že v závěru soutěže i když je už rozhodnuto kluci mákli. Musíme je pochválit. Poslední zápas s Boleslaví hrajeme na hlavnim stadionu a Boleslav hraje o mistra ligy, utkání bude mít rozhodně náboj. Tímto všechny fanoušky na závěrečný duel zveme." zhodnotil utkání trenér David Oulehla a zároveň tak pozval všechny fanoušky na závěrečný duel sezóny.