před 3 dny, Kamil Průša

U16: Demolice Boskovic!

U16: Demolice Boskovic!Mladší dorost B deklasoval na domácím hřišti Boskovice 13:0 (6:0). V prvním poločase skórovali dvakrát Tichánek s Hinkem a po jedné brance přidal Vetýška a Kolouch. Druhý poločas panoval v podobné režii, kdy se po dvou gólech znovu zapsali Tichánek s Hinkem se střídajícím Ženíškem a jednou brankou se zapsal Dvořák. Dorostenci jsou tak stále na prvním místě tabulky Divize D bez ztráty bodu a se skórem 91:2!

11.kolo, neděle 13.10.2024, 12:15
13:0
(6:0)
BoskoviceBoskovice

Branky: 5. (PK), 13., 54. a 87. Tichánek, 11. Vetýška, 30., 34., 49. a 51. Hink, 38. Kolouch, 56. Dvořák, 86. a 87. Ženíšek.
Diváci: 40
FC Vysočina B: Hruša - Pospíšil (45. Krejčí), Vetýška, Kolouch, Volše - Tichánek, Hink (58. Živný) - Hájek (73. Veselý), Dvořák (58. Sedlák), Dudák - Březina (58. Ženíšek).
Boskovice: Buryška - Rauš, Reitschmied (54. Kassai Martin), Korčák, Hrabec, Sychra (68. Lepka), Pelíšek (71. Najer), Komprda, Jakubec, Kassai Michal, Dvořáček (45. Sychra).