05.10.2015, Miroslav Fuks

U16: K výhře nad Prostějovem stačila první půle

U16: K výhře nad Prostějovem stačila první půleMladšímu dorostu U16 stačil k výhře nad Prostějovem velmi vydařený první poločas. Branky ze standardních situací v něm postupně zaznamenali Miloš Koudela, Jakub Pavlas a Marek Lokvenc. Ve druhé půli se už na jihlavském vítězství 3:0 nic nezměnilo.

9.kolo, sobota 3.10.2015, 13:00
3:0
(3:0)
ProstějovProstějov

Branky: Koudela, Pavlas, Lokvenc
FC Vysočina: Jágrik - Koudela, Svoboda, Pavlas, Procházka - Lát, Janoušek, Crha, Křivánek - Mlejnek, Lokvenc

"Sehráli jsme zápas dvou rozdílných poločasů. Ten první byl z naší strany velmi dobrý. Ve třech případech jsme se prosadili ze standardních situací. Hra měla náboj a dobrou úroveň. Druhý poločas už nebyl tak aktivní a hra opadla," řekl k zápasu trenér Petr Kuchta.