30.04.2015, Miroslav Fuks

U16: Karvinou porazili i podruhé

U16: Karvinou porazili i podruhéMladší dorost U16 sehrál druhý duel proti Karviné v rozmezí tří dnů. Zatímco ve Slezsku se dočkal těsné výhry po přestřelce 3:4, tak v Jihlavě bral tři body za přesvědčivé vítězství 5:0 (2:0). Dvakrát se trefil Dominik Rážek a po jedné brance přidali David Šteffl, Radek Matulka a Tomáš Lorenc.

 
FC VysočinaFC Vysočina
22.kolo, středa 29.4.2015, 15:30
5:0
(2:0)
KarvináKarviná
 
Branky: Rážek 2, Šteffl, Matulka, Lorenc
Diváci: 0
FC Vysočina: Duba - Řezáč, Trojánek, Křišťál, Pejhřimovský (58. Houdek) - Matulka (62. Škrdla), Šteffl, Urbánek (40. Rážek), Bartl (40. Kašík) - Lorenc, Chlumský.
 

Komentář

"Branky, které padly do sítě Karviné, byly pěkně vypracované a zasloužené. Samotná hra měla z naší strany ještě nějaké nedostaky, které proti silnějším soupeřům nemůžeme praktikovat. Děkuji hráčům za přístup v utkání," řekl k vítěznému duelu trenér Petr Kuchta.
 
Související
Hráč zápasu

Hráč května 2020

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Sportovec Jihlavska 2019: ocenění pro kolektivy FC Vysočina!

V důstojném prostředí Gotické síně jihlavské radnice dnes byli dekorování nejlepší sportovci okresu Jihlava za rok 2019. Stalo se tak s tříměsíčním zpožděním oproti tradičnímu březnovému termínu a hned dvojího ocenění se ve 20. ročníku ankety dostalo kolektivům FC Vysočina! Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 17:00
SK Líšeň
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu