14.08.2014, Miroslav Fuks

U16: Parádní vstup do ligy v Opavě

Mladší dorost U16 si lepší vstup do nového ročníku Moravskoslezské ligy mohl těžko představit. Tým kouče Petra Kuchty podal v Opavě výborný výkon a zvítězil výrazně 0:7 (0:3), když dvakrát skórovali Dominik Chlumský a Dominik Rážek a po jedné brance přidali Pavel Špaček, Tomáš Trojánek a David Šteffl.

OpavaOpava
1.kolo, středa 13.8.2014, 14:00
0:7
(0:3)

Branky: Chlumský a Rážek 2, Špaček, Trojánek, Šteffl
FC Vysočina: Duba - Bence (60. Škrdla), Křišťál, Trojánek, Pavlík - Matulka, Šteffl, Urbánek (40. Pejhřimovský), Bartl (60. Kašík) - Rážek (40. Špaček), Chlumský.

V prvním poločase se dvakrát prosadil Rážek, který vstřelil první branku po rohu hlavou a druhou zaznamenal ze skrumáže na malém vápně. Třetí gól si připsal Šteffl, který si s míčem poradil na malém vápně a technicky skóroval. V prvním poločase měl ještě velkou šanci Matulka, jenž trefil tyč domácí branky. Ve druhém poločase se dvakrát prosadil Chlumský, který ze standardní situace přímo zavěsil do branky Opavy. Hráč Špaček po pěkné kombinaci zatáhl míč po levé straně a nádhernou přihrávkou našel na malém vápně Chlumského, který po sprintu s míče zavěsil k levé tyči. Trojánek a Špaček se ještě prosadili ze standardních situací.

„Zápas mohu hodnotit velmi kladně. Kluky chválím za předvedený výkon,“ neskrýval spokojenost po vítězném vstupu do sezóny kouč Petr Kuchta.