včera, Kamil Průša

U16: Vysoká výhra nad Žďárem

U16: Vysoká výhra nad ŽďáremMladší dorost B vyhrál jednoznačně 0:10 (0:3) na půdě Žďáru nad Sázavou. Za jihlavské se prvním poločase trefil Ženíšek, Vetýška a Pospíšil a v druhém poločase přidali branky dvougólový střelci Pospíšil, Hink a Březina a po jedné brance se zapsali Křejčí s Tichánkem. Jihlavští se nachází na 1. místě tabulky Divize D bez ztráty jediného bodu.

Žďár n. SázavouŽďár n. Sázavou
4.kolo, středa 2.10.2024, 17:45
0:10
(0:3)

Branky: 7. Ženíšek, 41. Vetýška, 43. a 68. Pospíšil, 47. Krejčí, 51. a 75. Hink, 80. Tichánek, 85. a 89. Březina
Diváci: 20
Žďár n. Sázavou: Pešek - Havlík, Svoboda, Kotovic, Vaverka (79. Bečvář), Pacal (58. Hrušovský), Promberger, Krajíc (58. Starý), Tichý (73. Semerád), Odvárka (58. Burian), Prokůpek.
FC Vysočina B: Hruša - Volše (61. Dudák), Vetýška, Říha, Krejčí - Sedlák, Hink - Pospíšil, Březina, Dvořák (61. Hájek) - Ženíšek (61. Tichánek).

"Hned v sedmé minutě proměnil naši první šanci Ženíšek. Jinak jsme se v první půli do dobře zorganizované obrany domácích moc nedostávali. Vyšel nám až samotný závěr prvního poločasu, ve kterém se prosadil Vetýška a Pospíšil. Ihned v úvodu druhé půle vstřelil po pohledné akci Krejčí náš čtvrtý gól, který se dle mého názoru ukázal jako zlomový. Domácí odpadli a my přidávali další branky. Do hry vstoupili výborně střídající hráči, kteří naši hru do ofenzívy oživili. Hlavně za druhou půli dnes hráče chválím. Svojí neutuchající aktivitou šli naproti další vysoké výhře!" přidal komentář k utkání hlavní trenér Kamil Průša