24.04.2017, Miroslav Fuks

U17: Baník v Jihlavě dosáhl na výhru

U17: Baník v Jihlavě dosáhl na výhruMladší dorost U17 utrpěl třetí porážku v posledních čtyřech zápasech a potvrdil, že se mu v této sezóně na ostravský Baník nedaří. Po poločasovém stavu 1:1, který vyrovnáním zařídil Marek Lokvenc, už ve druhém dějství stříleli pouze hosté - 1:4.

23.kolo, sobota 22.4.2017, 13:00
1:4
(1:1)
OstravaOstrava

Góly: 27. Lokvenc - 3. Heller, 46. Urban, 52. Magdon, 79. Zajíček
Diváci: 35
FC Vysočina: Jágrik - Šmíd, Svoboda Tomáš, Čapek (41. Vrba), Procházka (56. Vraspír) - Vošmera (67. Lát), Pavlas, Svoboda Adam, Křivánek - Lokvenc, Crha.

"Za soupeřem jsme krok drželi pouze v prvním poločase. Ve druhé půli nás Ostrava přehrála. Našim hráčům nelze upřít snahu, ale někteří, bohužel, na takového soka nestačili," uvedl k zápasu trenér Petr Kuchta.