22.08.2016, Miroslav Fuks

U17: Dva body nechali ve Vítkovicích

Mladší dorost U17 zbytečně nechal dva body za remízu 2:2 (2:1) ve Vítkovicích. Naši mladíci v zápase dvakrát úspěšně dotáhli vedení domácích, ovšem na vítězství už nedosáhli. Jihlavské branky zaznamenali Radek Křivánek a Tomáš Svoboda.

VítkoviceVítkovice
3.kolo, neděle 21.8.2016, 13:00
2:2
(2:1)

branky: Křivánek, Svoboda Tomáš
FC Vysočina: Lancman - Procházka, Svoboda Tomáš, Crha (70. Čapek), Vrba - Točík, Pavlas, Koudela, Šmíd - Křivánek, Lokvenc (70. Mlejnek).

"V prvním poločase jsme si vytvořili několik šancí, kdy jsme se měli zejména ze standardních situací lépe prosadit. První branku jsme obdrželi v 10. minutě, když jsme nepohlídali po rohovém kopu hráče na malém vápně a ten hlavou dostal domácí do vedení. Za deset minut se prosadil Křivánek, který byl na správném místě a po standardní situaci vyrovnal. Bohužel, před prvním poločasem udělal Procházka fatální chybu a dostal domácí opět do vedení. Ve druhém poločase jsme už byli lepším týmem a ve 46. minutě Svoboda vyrovnal. V závěru utkání jsme dle mého názoru měli kopat jasnou penaltu za stažení Pavlase ve velkém vápně. Musím konstatovat, že rozhodčí jasně dával najevo, že Vítkovice nemohou prohrát. My jsme nechali zbytečně body domácím a je to pro nás ztráta," řekl k utkání trenér Petr Kuchta.