05.06.2014, David Zeman

U17: Kroměříž porazili nejtěsnějším rozdílem

Náročný program mladšího dorostu pokračoval domácím utkáním s Kroměříží. Dorostenci Vysočiny se sice dostali rychle do vedení gólem Sargsyana, ale další průběhu utkání byl spíš utrápený. Ovšem žádný další gól už nepadl a tak si Vysočina připsala další tři body za výhru 1:0 (1:0).

 
FC VysočinaFC Vysočina
32.kolo, středa 4.6.2014, 15:00
1:0
(1:0)
KroměřížKroměříž
 
Góly: 10. Sargsyan.
Diváci: 0
FC Vysočina: Konrád – Ločárek, Horký, Vedral, Kolčava – Sargsyan, Novotný, Časta (56. Vomela), Vitásek, Kafoněk (50. Bajer) – Liška.
 

Komentář

„Závěr sezony nás nezastihnul v optimální formě. Dnes jsme se doslova protrápili k nejtěsnější výhře. V útočné fázi nemáme kvalitu. Vše vychází z pohybu a z chuti hrát. Přitom pracovitost a poctivost nás zdobily celou sezonu. Chápu, že hráči mohou být unavení, protože těch zápasů v krátkém časovém sledu je opravdu hodně. Rozumím tomu, že ne vše se musí podařit. Mrzí mě však, že se některým hráčům z hlavy vytrácí pokora a zodpovědnost. Nyní máme deset dní na to, abychom se co nejlépe připravili na poslední utkání s Karvinou. Určitě se budeme chtít s úspěšnou sezonou rozloučit důstojně a podat lepší výkon než ve dvou posledních zápasech. Jsem přesvědčený, že se v této těžší chvíli dokážeme semknout a jeden druhému dokázat, že jsme opravdu dobrý tým!“ řekl po utkání trenér Kamil Průša.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

U19 má za sebou první týden přípravy

Starší dorost U19 se na jarní část sezóny začal připravovat jako jeden z prvních mládežnických týmů FC Vysočina. Už více než týden hráči polykají tréninkové dávky, které jim trenér Luboš Prokopec se svým realizačním týmem přichystal. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu