26.09.2013, David Zeman

U17: Otočili utkání a vezou tři body

U17: Otočili utkání a vezou tři bodyDorost U17 v Kroměříži začal převahou, ale přesto se domácí celek dostal do vedení. Vysočina nepolevila a díky dvěma gólům ve dvou minutách utkání otočila, o dalších šest minut později už to bylo 3:1 a tento výsledek vydržel až do konce utkání.

KroměřížKroměříž
10.kolo, středa 25.9.2013, 14:00
1:3
(1:3)

Góly Vysočiny: 21. Liška, 22. Novotný, 28. vlastní.
FC Vysočina: Konrád – Ločárek, Vedral, Vlček (40. Vomela), Kolčava – Bajer (57. Horký), Novotný, Vitásek, Sargsyan – Liška, Šimončič (52. Svoboda).

„I přes úvodní převahu jsme opět dovolili dostat soupeře do vedení, když se Kroměříži povedl perfektní rychlý protiútok. Díky hezkému centru z pravé strany a důrazu Lišky jsme o deset minut později srovnali na 1:1. Během další minuty jsme šli do vedení po Novotného dalekonosné střele. Chvíli na to šel do domácího pokutového území centr z levé strany, po kterém si domácí brankář srazil míč do vlastní brány. Další šance hlavně Šimončiče již v první půli zůstaly nevyužity. V úvodu druhé půle jsme měli vstřelit další branky. Šanci měl Liška, Sargsyan, Bajer a znovu Liška. Vyhráli jsme naprosto zaslouženě. Škoda, že ne větším rozdílem. Chválím hráče za důraznou a agresivní hru a oceňuji rovněž morálku týmu, který opět zvládnul otočit nepříznivý výsledek!“ okomentoval utkání trenér Kamil Průša.