12.11.2013, David Zeman

U17: Podzim zakončili výrazným vítězstvím

Mladší dorost šel ve Frýdku-Místku od první minuty důrazně za výhrou a už ve 22. minutě vedl 3:0, po přestávce Vysočina ještě 4 góly přidala, soupeř poté ještě jednou trefou korigoval na konečné skóre 7:1 (3:0) pro hosty. Mladší dorost tak přezimuje na prvním místě tabulky moravskoslezské ligy s čtyřbodovým náskokem na druhý Baník Ostrava.

Frýdek-MístekFrýdek-Místek
17.kolo, sobota 9.11.2013, 11:00
1:7
(0:3)

Góly Vysočiny: 6. Liška, 10. Bajer, 22. Sargsyan, 61. Šimončič, 65. Šimončič, 68. Sargsyan, 69. Bajer
FC Vysočina: Pokorný – Čermák (51. Ločárek), Horký (51. Parma), Vedral, Vlček (51. Kolčava) – Bajer, Novotný, Vitásek, Sargsyan – Liška, Šimončič.