26.10.2015, David Zeman

U17: S Třincem bez branek

Mladší dorost U17 začal na půdě Třince velice aktivně a dostával se do brankových příležitostí, bohužel v koncovce se nedokázal za celé utkání ani jednou prosadit. Utkání tak skončilo 0:0.

 
TřinecTřinec
12.kolo, sobota 24.10.2015, 12:30
0:0
(0:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 
ŽK: 72. Chlumský
Diváci: 30
FC Vysočina: Jágrik – Pavlík, Trojánek, Křišťál, Bence – Pejřimovský (50. Rážek), Urbánek (63. Janoušek), Šteffl, Řezáč (72. Bartl) – Chlumský, Lorenc (47. Matulka)
 

Komentář

"Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a domácí jsme drželi na jejich půlce a snažili jsme se o pěkné kombinace, ale k spokojenosti chybělo jen vstřelení gólu. Po nacvičeném signálu měl gól na hlavě Křišťál, ale těsně na brankové čáře domácí míč zlikvidovali. Ve druhém poločase jsme tlak zesílili a hráli jsme na riziko v obraně, když jsme chtěli za každou cenu strhnout vítězství na naší stranu. Bohužel jsme v dobrých šancích selhali, protože hráči byli v koncovce velmi nervózní. Domácí hráči hráli velmi organizovaně vzadu, a tak získali velmi cenný bod. Hráči se za předvedený výkon vůbec nemusejí stydět, protože stále předvádíme pohledný fotbal, ale dnes nám i chybělo fotbalové štěstí." řekl po utkání trenér Libor Smejkal.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Michal Veselý: Hráli jsme v době, která byla postavená na partě

Anketa fanoušků a návštěvníků klubového webu o „Jedenáctku dvacetiletí FC Vysočina“ zná svého druhého člena. Mezi nominovanými pravými beky po souboji s Vladimírem Kukoľem zvítězil Michal Veselý. Jsme rádi, že vám i s Michalem můžeme nabídnout aktuální rozhovor. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu