15.10.2013, David Zeman

U17: Slaví tři body, ale výkonem nepřesvědčili

Dorost U17 odehrál těžké utkání a přestože se za celý zápas nedostal do potřebného tempa, tak nakonec slaví výhru 3:1 (1:1), když se o branky postarali Vitásek, Kolčava a Vlček.

13.kolo, neděle 13.10.2013, 11:00
3:1
(1:1)
ZlínZlín

Góly Vysočiny: 26. Vitásek, 49. Kolčava, 73. Vlček.
FC Vysočina: Konrád – Ločárek, Vedral, Vlček, Čermák – Bajer (73. Svoboda), Vitásek, Vomela (40. Novotný), Sargsyan – Šimončič (40. Kolčava), Liška (59. Horký).

„V první půli jsme byli u všech míčů později a byli jsme velmi nepřesní v kombinaci. Zlín nás jednoznačně přehrával uprostřed hřiště a mohli jsme být rádi, že první půle skončila 1:1. Do druhé půle jsme museli změnit rozestavení a více vyplnit střed hřiště. Toto se nám podařilo a již jsme Zlín nepouštěli tolik do hry jako v prvním poločase. Díky Kolčavovi jsme šli do vedení, které navíc po standardní situaci navýšil Vlček. I přes výhru dnes nemohu náš výkon hodnotit kladně. V utkání jsme se nedostali do potřebného tempa.  Zápas se mi zkrátka celkově nelíbil. Takové zápasy ale někdy jsou. Je dobré, že i přes chybějící kvalitu dnešní hry, jsme se dokázali třikrát prosadit a zvítězit!“ okomentoval utkání trenér Kamil Průša.