07.10.2013, David Zeman

U17: Souboj o čelo tabulky skončil remízou

Dorost U-17 zajížděl ve 12. kole na hřiště Baníku Ostrava, který se nacházel v tabulce na druhém místě o bod za Vysočinou. Po prospané první půli, kterou Vysočina prohrála 2:0, nakonec ale utkání dospělo k zasloužené remíze 3:3 (2:0), takže se situace v tabulce nijak nezměnila a Vysočina nadále zůstává první.

 
OstravaOstrava
12.kolo, neděle 6.10.2013, 12:30
3:3
(2:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Góly Vysočiny: 41. Liška, 49. Vitásek, 80. Vedral.
Diváci: 0
FC Vysočina: Konrád – Ločárek, Vedral, Vlček, Čermák (60. Kolčava) – Horký (40. Šimončič) – Bajer, Vitásek, Novotný (64. Vomela), Sargsyan – Liška.
 

Komentář

„Dnes jsme viděli z našeho pohledu utkání dvou diametrálně rozlišných poločasů. V první půli jsme byli horším týmem, domácí Baník nás převyšoval ve všech činnostech. U každého míče či souboje jsme byli pozdě. Přišlo mi, že jsme se báli si nejen přihrát, ale snad i běhat. Zaslouženě jsme tak první půli prohráli 2:0. Po domluvě v kabině, prostřídání a změně rozestavení přišel radikální obrat. Hru směrem dopředu rozhýbal Šimončič. Soupeře jsme začali dostávat pod tlak a nutili ho tak k chybám. Během deseti minut jsme skóre srovnali díky Liškovi a Vitáskovi. Bohužel jsme však dostali branku na 3:2. Toto nás ovšem nezabrzdilo. Vytvářeli jsme si další příležitosti, ale domácí měli v bráně výborného brankáře, který nás místy přiváděl až k šílenství.  Osobně jsem opravdu věřil tomu, že neodjedeme s Ostravy s prázdnou. Vyrovnávací branku jsme dali až v poslední minutě po rohovém kopu díky Vedralovi. Většina našich hráčů hrála až do konce svých sil. Zcela jasně poznali, že pokud nebudou hrát na hranici svého maxima, tak nemohou s tak výborným týmem, jakým Baník bezesporu je, uspět. Před hráči dnes smekám a skláním jim velkou poklonu. Kéž bychom mohli vidět více takových druhých poločasů, jako jsme viděli dnes!“ pochválil své svěřence po utkání trenér Kamil Průša.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč měsíce Duben 2022

1. Křišťál Vojtěch 175b.
2. Vejmola Luděk 108b.
3. Vlček Tomáš 88b.
4. Ritter Adam 49b.
5. Lacko Matúš 40b.
Aktuálně

Podzimní dorostenecké hodnocení: U17 – Ivan Čermák

V rámci série materiálů, které se ohlíží za podzimními výkony a výsledky mládežnických týmů FC Vysočina, nyní nabízíme pohled na mladší dorostence U17, kteří nastupují v nejvyšší soutěži. Mezi elitou přezimují na 11. příčce se ziskem 16 bodů. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu