25.04.2014, David Zeman

U17: V Hlučíně nastříleli šest gólů

U17: V Hlučíně nastříleli šest gólůMladší dorost U17 má za sebou opět gólově plodné utkání. Tentokrát se o šest gólů v síti Hlučína podělili Vedral, Šimončič, Liška a Časta a dvakrát se do vlastní sítě "trefili" domácí. Vysočina tak veze výhru 6:0 (4:0).

 
HlučínHlučín
21.kolo, úterý 22.4.2014, 13:00
0:6
(0:4)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Góly: 1. Vedral, 18. vlastní, 28. Šimončič, 31. vlastní, 44. Liška, 67. Časta.
Diváci: 0
FC Vysočina: Pokorný – Čermák, Horký, Vedral, Kafoněk (47. Kolčava) – Šimončič, Časta, Vomela, Sargsyan (47. Novotný), Bajer – Liška.
 

Komentář

„Musím se přiznat, že je výsledek pro domácí hodně krutý. Nám v první přálo velké štěstí v koncovce. Ve třech případech nám pomohli tři hrubé chyby domácích. Ve druhé půli jsme měli více ze hry a přidali dva hezké góly. Dnes se nám však nedařilo úplně dle našich představ. Neměli jsme požadované držení míče a nedařilo se nám kombinovat tak, jak jsme si představovali. Této výhry si však nesmírně považujeme. Domácí v několika úsecích hry prokázali své kvality!“ okomentoval utkání trenér Kamil Průša.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč května 2019

1. Šulc Pavel 282b.
2. Zoubele Lukáš 179b.
3. Tijani Mohamed 103b.
4. Vaculík Lukáš 102b.
5. Novotný Filip 69b.
6. Vejmola Luděk 62b.
7. Preisler Dominik 38b.
Aktuálně

Tomáš Drastil: Přišlo mi nespravedlivé, aby úsilí klubu bylo ohroženo

Na počátku června došlo ke změně v akcionářské struktuře FC VYSOČINA JIHLAVA. Čtyřicetiprocentní podíl PSJ, a.s., odkoupila firma TGM Fotbal, a.s. Její představitel pan Tomáš Drastil, dlouholetý významný partner FC Vysočina, se stal předsedou klubového představenstva. Jsme rádi, že Vám s ním nyní můžeme nabídnout rozhovor. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu