25.04.2016, Redakce

U17: V oslabení vyhráli ve Zlíně

U17: V oslabení vyhráli ve ZlíněMladší dorost U17 šel od začátku utkání ve Zlíně za vítězstvím, ovšem narážel na špatnou koncovku. V první půli žádnou ze svých šancí neproměnil a když se v 52. minutě nechal vyloučit Rážek, tak se naděje na vítězství snížily. Přesto se ale Vysočina nakonec dokázala prosadit a dvěma pěknými góly Benceho a Urbánka strhla vítězství na svou stranu. Utkání tak skončilo 0:2 (0:0).

ZlínZlín
26.kolo, sobota 23.4.2016, 11:00
0:2
(0:0)

Góly: 73. Bence, 79. Urbánek. ČK: 52. Rážek.
FC Vysočina: Duba - Bence (79. Pejřimovský), Trojánek, Křišťál, Řezáč - Matulka, Šteffl, Urbánek, Polcar (77. Bartl) - Rážek, Chlumský (71. Lorenc)

"Dnes jsme podali velice kvalitní výkon a po zásluze jsme i vyhráli. V prvním poločase jsme si vytvořili několik gólových šancí, např. Trojánek orazítkoval jen tyč. Ve druhém poločase jsme nepolevili a chtěli jsme si ze Zlína odvést všechny tři body, protože jsme byli lepším týmem, ale po zkratu Rážka se to všechno zkomplikovalo. Zaměřili jsme se v tu chvíli na obranný blok a vyčkávali jsme na rychlé protiútoky. V 73. minutě střídající Lorenc poslal míč do strany Bencemu, který si míč navedl do středu a střelou k tyči nedal brankáři šanci. V 79. minutě opět Lorenc vybojoval míč a krásnou přihrávkou do ulice našel nabíhajícího Urbánka, který dokonal dílo. Zlín paradoxně vystřelil na bránu jen jednou a to bylo v poslední minutě. Musím před všemi hráči smeknout klobouk, že bojovali až do samého závěru utkání." řekl po utkání trenér Libor Smejkal.