22.04.2014, David Zeman

U17: Vyškov si z Jihlavy veze debakl

Jihlavští mladíci si poradili s posledním týmem tabulky - Vyškovem. O osudu utkání bylo rozhodnuto už v prvním poločase, kdy si Vysočina vytvořila šestigólový náskok a když ve druhé půli ještě tři góly přidala, tak utkání nakonec skončilo 9:0 (6:0).

 
FC VysočinaFC Vysočina
23.kolo, neděle 20.4.2014, 11:00
9:0
(6:0)
VyškovVyškov
 
Góly: 3. Sargsyan (pen.), 12. Časta, 25. vlastní, 28. Čermák, 37. Bajer, 40. Liška, 43. Šimončič, 45. Bajer, 50. Sargsyan (pen.).
Diváci: 0
FC Vysočina: Pokorný – Ločárek (23. Kolčava), Horký, Vedral, Čermák – Bajer, Časta (40. Novotný), Vomela, Sargsyan, Kafoněk – Liška (40. Šimončič).
 

Komentář

„Utkání proti poslednímu týmu tabulky jsme zvládli na výbornou. Byli jsme aktivní a výrazně jsme se gólově prosadili. Není jednoduché hráče motivovat k tomu, aby vydrželi hrát zodpovědně a poctivě po celé utkání, když bylo o výsledku rozhodnuto po první půli. Právě pro to, že to naši kluci zvládli, tak zaslouží uznání a pochvalu. Nyní nás čekají během sedmi dnů tři těžší  venkovní zápasy po sobě. Právě proto mě také mrzí zranění Ločárka, který po nezaviněném střetu skončil v nemocnici. Všichni mu přejeme brzké uzdravení a návrat do kabiny!“ okomentoval utkání trenér Kamil Průša.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč měsíce Duben 2022

1. Křišťál Vojtěch 175b.
2. Vejmola Luděk 108b.
3. Vlček Tomáš 88b.
4. Ritter Adam 49b.
5. Lacko Matúš 40b.
Aktuálně

Omluva

Teplé pivo, chybí klobásy, nepořádek na stadionu, zvýšené vstupné, fronty, nefunkční ozvučení. To je výčet chyb, které provázely první domácí utkání FC Vysočiny. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu