11.09.2014, David Zeman

U17: Z Hodonína vezou tři body

Mladší dorost U17 potřeboval proti Hodonínu napravit zaváhání z minulých utkání. V prvním poločase byla Vysočina lepším týmem, ale gólově prosadit se nedokázala. Hned na začátku druhé půle se prosadil Smejkal, o pět minut později přidal další branku a i přesto že Vlk neproměnil pokutový kop, tak si Vysočina připsala výhru 2:0 (0:0).

 
HodonínHodonín
7.kolo, středa 10.9.2014, 14:00
0:2
(0:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Góly: 49. Smejkal, 54. Smejkal.
Diváci: 0
FC Vysočina: Čermák – Vrzal, Jilg, Malár, Kafoněk – Pecina (40. Vlk) – Fikar, Smejkal (66. Svoboda R.), Průša, Mužátko (40. Bartók) – Časta (60. Vašíček).
 

Komentář

„Dnešní výhra se nerodila lehce. I přes to, že jsme měli drtivou většinu času míč na svých kopačkách, tak jsme si v první půli nevytvořili více než jednu příležitost ke skórování. O poločase jsme provedli dvě střídaní a vysvětlili si, jakým způsobem zjednodušíme a zrychlíme přechodovou fázi. Toto se nám vyplatilo a po přihrávkách Průši a Fikara se dvakrát prosadil Smejkal. Navíc Vlk neproměnil pokutový kop. Určitě jsme dnes měli na to, abychom se vícekrát prosadili. Vzhledem k tomu, že tomu tak nebylo, tak nemohu být úplně spokojen!“ řekl po utkání trenér Kamil Průša.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč srpna 2019

1. Klobása Stanislav 299b.
2. Smejkal Tomáš 124b.
3. Vejmola Luděk 105b.
4. Tijani Mohamed 103b.
5. Tlustý Petr 58b.
6. Fortelný Jan 56b.
7. Jawo Lamin 50b.
Aktuálně

České zahradní traktory podporují FC Vysočina!

Fotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na tandem dvou firem, které pomáhají nejen s péčí FCV o... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu