19.08.2014, David Zeman

U17: Z Karviné vezou výhru

U17: Z Karviné vezou výhruMladší dorost veze výhru i z druhého utkání sezóny a to proti silné Karviné. Ačkoliv Karviná vstoupila do zápasu aktivněji, tak do vedení šli ve 30. minutě, gólem Bartóka, dorostenci Vysočiny. Ve druhé půli Vysočina hru kontrolovala, ale vedení už se jí zvýšit nepodařilo.

 
KarvináKarviná
2.kolo, sobota 16.8.2014, 13:30
0:1
(0:1)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Gól: 30. Bartók.
Diváci: 0
FC Vysočina: Konrád – Svoboda P. (11. Vrzal), Jilg, Vlk, Kafoněk – Malár – Smejkal (57. Mužátko), Karmazín, Časta (69. Vašíček), Bartók (59. Svoboda R.) – Fikar (63. Polcar).
 

Komentář

„Kvalita domácích se potvrdila a v úvodních dvaceti minutách byli aktivnějším týmem. Naštěstí jsme jejich největší šanci na vstřelení gólu ustáli a neinkasovali. Následně jsme převzali otěže utkání my a díky Bartókovi jsme šli do vedení. Ve druhé půli jsme domácí k ničemu nepustili. Vytvořili jsme si dvě velké příležitosti, ve kterých jsme však nechali vyniknout domácího brankáře. Dnešní výhry si velmi vážíme. Cením si kvalitních výkonů našich hráčů. Škoda zranění P. Svobody, který si na kluzkém terénu vymknul kotník. Přeji mu brzké uzdravení!“ řekl po utkání trenér Kamil Průša.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč srpna 2019

1. Klobása Stanislav 299b.
2. Smejkal Tomáš 124b.
3. Vejmola Luděk 105b.
4. Tijani Mohamed 103b.
5. Tlustý Petr 58b.
6. Fortelný Jan 56b.
7. Jawo Lamin 50b.
Aktuálně

České zahradní traktory podporují FC Vysočina!

Fotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na tandem dvou firem, které pomáhají nejen s péčí FCV o... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu