03.04.2015, David Zeman

U17: Ze Zlína si vezou bod

U17: Ze Zlína si vezou bodRemíza mladšího dorostu U17 ve Zlíně se zrodila už v prvních sedmi minutách. Nejprve ve 4. minutě vstřelil gól domácí Košák a 3 minuty po něm vyrovnával Smejkal. Poté měly oba týmy několik šancí, ale branka už nepadla. Uktání tak skončilo 1:1 (1:1).

 
ZlínZlín
18.kolo, čtvrtek 2.4.2015, 11:00
1:1
(1:1)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Góly: 4. Košák - 7. Smejkal
Diváci: 0
FC Vysočina: Konrád – Vrzal (54´ Vašíček), Vlk, Jilg, Mužátko – Malár – Fikar, Karmazín, Průša (63´ Svoboda R.), Smejkal (72´ Časta) – Rážek.
 

Komentář

„Bohužel jsme dnes nezvládli začátek utkání. Nedokázali jsme zareagovat na rychlé rozehrání standardní situace z naší pravé strany a brzy tak inkasovali. Naštěstí se nám chvíli na to podařila akce na jejímž konci stál přesný Smejkal. Po té se hra poněkud zklidnila. Domácí nás zlobili hlavně ze standardních situací, které jsme opět velmi špatně zvládali na zadní tyči, odkud nám Zlín jednou nastřelil tyč. Ve druhé půli bylo cítit, že domácí chtějí vstřelit vítězný gól, pouštěli se do útočení, což nám velmi nahrávalo k tomu, abychom chodili do brejkových situací. Rozhodující branka tak mohla padnout na obou stranách. Nás ve dvou případech zachránil výborný Konrád. V poslední minutě nezvládl stoprocentní šanci domácí kapitán Nečas, který nemířil přesně. Zlín byl o něco fotbalovější a aktivnější. Pokud bychom ale byli přesnější v rychlých protiútocích, tak jsme mohli být šťastnější my. Z tohoto pohledu si myslím, že je dělba bodů spravedlivá!“ řekl po utkání trenér Kamil Průša.

 
Související
Hráč zápasu

Hráč května 2020

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2014/15

Spokojenost sportovního vedení klubu s jarními výkony vedlo ke snaze udržet pohromadě stávající úspěšný kádr a uskutečnit v letním přestupovém období jen menší kádrové změny. „Především mne těší, že jsme mužstvo neoslabili, protože jsme udrželi dva naše špičkové hráče – Harbu a Masopusta, kteří si řekli o pozornost špičkových klubů.“ Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu