09.10.2024, Matyáš Fuks

U18: Těsná výhra v Hodoníně

U18: Těsná výhra v HodoníněJihlavský starší dorost B vybojoval těsnou výhru na půdě Hodonína. Jihlavský celek otevřel skóre utkání hned v 1. minutě zásluhou Dominika Holce a do prvního poločasu přidal ještě jednu branku, když se trefil Jakub Ficek. Z kraje druhého poločasu přidal 3. branku z pokutového kopu Matyáš Vopršal, ale Hodonín dokázal utkání zdramatizovat a srovnal stav. Vysočina si ale vzala vedení zpět na svojí stranu v 84. minutě díky dvougólovému střelci Dominiku Holcovi na konečných 3:4 (1:2) a drží si tak i nadále první místo tabulky Divize D!

HodonínHodonín
10.kolo, sobota 5.10.2024, 10:00, Šardice
3:4
(1:2)

Branky: 23. Nguyen, 68. Pavka, 73. Teraz - 1. a 84. Holec, 29. Ficek, 50. Vopršal (PK)
Diváci: 50
FC Vysočina B: Krčál - Seknička, Exner, Šlechta, Sklenář (69. Novotný) - Ficek, Pivnička, Vopršal - Vambera (62. Jančok), Holec, Skoumal (81. Bartes)