25.10.2014, David Zeman

U19: Brno nechalo všechny body v Jihlavě

U19: Brno nechalo všechny body v JihlavěStarší dorost U19 dokázal získat tři body na domácí půdě proti Brnu, i přesto, že Vysočina šetřila dva reprezentanty Klímu a Štěpánka. V první půli gól nepadl a tak o osudu utkání rozhodly až dvě branky Sargsyana a po jedné brance přidali Bajer a Liška. Konečný stav utkání byl 4:2 (0:0).

16.kolo, pátek 24.10.2014, 12:00
4:2
(0:0)
BrnoBrno

Góly: Sargsyan 2, Liška, Bajer.
FC Vysočina: Kolář - Ločárek (64. Čermák), Rychetník, Vedral, Fiala (89. Šerý D.) - Zábrodský, Kolčava (45. Novotný) - Bajer (76. Šimončič), Sargsyan, Šerý M. - Liška (72. Klíma)

"Zápas na těžkém terénu byl prvních 30 minut v naší režii, soupeř hrál v bloku a soustředil se na rychlé protiútoky, v zavěru poločasu byl přece trochu  aktivní. Vstup do druhé půle nám vyšel i brankově, kdy se trefil Liška, ovšem soupeř kontroloval a tak o výsledku rozhodl až samotný závěr, kdy na Bajerův gólový učet navázal dvěma trefami Sargsyan, myslím, že v kontextu celého zápasu jsme tři body získali naprosto zaslouženě. Šetřili jsme Štěpánka, který měl v nohách dva zápasy reprezentace a Klímu, který včera také odehrál celý zápas proti Skotsku, s tím, že Jirka šel v závěru mužstvu pomoci. Děkuju klukům za pěkný dárek k 50. narozeninám." řekl k utkání trenér Josef Vrzáček.