dnes, Josef Vrzáček

U19: Domácí výhra s Boleslaví!

U19: Domácí výhra s Boleslaví!Jihlavský starší dorost nezaváhal a ustrážil na domácím hřišti tři body proti Mladé Boleslavi. Za Vysočinu se v prvním poločase trefil Matyáš Dolejší a v druhé půli pojistil výhru domácích nigerijská posila Okoye Uchechi a stanovil tak konečný výsledek na 2:0 (1:0). Jihlavští se tak tímto výsledkem dotáhli práve na Mladou Boleslav a náleží jim 14. příčka tabulky nejvyšší dorostenecké ligy.

9.kolo, sobota 5.10.2024, 11:00
2:0
(1:0)
Ml. BoleslavMl. Boleslav

Branky: 13. Dolejší, 57. Uchechi
Diváci: 80
FC Vysočina: Trešl - Veselý, Vodička, Dolejší, Matoušek - Stoček, Puzrla - Šubert (65. Ikechukwu), Palán (46. Pospíchal), Bouchner (90. Novák) - Rais (46. Uchechi)

"Na podmáčeném trávníku to dnes byl spíše boj, hosté hráli v prvním poločase jednoduše za obranu a vytvářeli si nebezpečné situace. Do vedení jsme ale šli my po standardce a dohraném míči. Hosté ale mohli následně ihned vyrovnat, což se jim nepovedlo. Druhá část nabídla územní převahu hostů, které jsme ale do vážných situací nepouštěli, přesto ale musím říci, že určitě prokázali vyšší kvalitu." přidal komentář k vítěznému utkání trenér Josef Vrzáček