31.05.2023, Michal Lovětínský

U19: Na srovnání se Sigmou už nebyly síly

U19: Na srovnání se Sigmou už nebyly sílyStarší dorost sehrál během deseti dnů tři duely s celky na 2.-4. místě tabulky nejvyšší soutěže. Zatímco Pardubice a Baník naši mladíci dokázali pokořit, tak k bodovému zisku proti Sigmě jim jedna branka a více sil scházely. Úvodní gól utkání vstřelil Tadeáš Záruba, na konečný stav 2:3 (1:2) snižoval Jan Haala.

30.kolo, úterý 30.5.2023, 11:00
2:3
(1:2)
OlomoucOlomouc

Branky: 8. Záruba, 59. Haala -17. Mikulenka, 24. Moses, 50. Nguyen
FC Vysočina: Leška - Šebek (56. Maňásek), Švanda (46. Dolejší), Haala, Chytrý - Smejkal, Panský (66. Veselý) - Udržal, Šancl, Záruba (46. Hudák) - Zimmermann.