09.02.2015, David Zeman

U19: Neudrželi vedení proti Slovanu Bratislava

U19: Neudrželi vedení proti Slovanu BratislavaStarší dorost se v rámci soustředění v Mikulově utkal se stejně starým výběrem Slovanu Bratislava. V první půli otevřel skóre utkání Šimončič, poté přidal branku na 2:0 Vedra. Ve druhé části ale Slovan skóre otočil, konečný stav utkání tak byl 3:2 (0:2).

 
Slovan BratislavaSlovan Bratislava
přát., neděle 8.2.2015, 11:00
3:2
(0:2)
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
 
Góly: 23. Šimončič, 42. Vedral.
Diváci: 0
FC Vysočina dorost: Pokorný (60. Jícha) - Hekerle (80. Ločárek), Rychetník, Vedral, Čermák - Vitásek, Kolčava - Šimončič (55. Smejkal), Sargsyan (65. Novotný), Šerý M. - Klíma (70. Pěnkava).
 

Komentář

"V 1.poločase jsme podali kvalitní výkon, zaslouženě jsme šli do dvoubrankového náskoku, ve druhém dějství jsme začali postupně střídat a ztratili jsme potřebnou kompaktnost, navíc se na nás začala projevovat únava po předešlém utkání v Senici, přesto jsme o výhru přišli, až v poslední pětiminutovce, utkání se hrálo v rámci soustředění v Mikulově." řekl po utkání trenér Josef Vrzáček.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Březina: Počet tréninkových ploch pro fotbal v Jihlavě je nedostatečný

Fotbalový klub netvoří pouze hráči nebo trenéři jednotlivých týmů. Jeho důležitou a nedílnou součástí představují zaměstnanci klubu, kteří se fotbalistům snaží vytvářet co nejlepší zázemí pro jejich sportovní růst. O ohlédnutí za skončeným rokem 2019 jsme požádali Jindřicha Březinu, technického manažera FC Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu