26.09.2015, David Zeman

U19: O prohře rozhodl jediný gól

O osudu utkání staršího dorostu se Slováckem rozhodl jediný gól, který vstřelil těsně po přestávce hostující hráč Křivánek. V 76. minutě mohl alespoň vyrovnat Marek Beseda, ale jeho střela z přímého kopu orazítkovala tyč. Poté už se nic zásadního nestalo a utkání tak skončilo výhrou hostů 0:1 (0:0).

11.kolo, sobota 26.9.2015, 11:00
0:1
(0:0)
SlováckoSlovácko

Góly: 48. Křivánek.
FC Vysočina: Konrád – Vašíček (84. Malár), Vedral, Beseda, Ločárek – Vitásek (72. Vrzal), Kolčava – Bajer, Průša (56. Karmazín), Šimončič (72. Kafoněk) – Pěnkava (56. Časta).
Slovácko: Trmal – Flasar, Hrabovský, Piteu Kamgang Crouz (88. Pěnička), Kaňovský, Rezek (87. Mareš), Čajka, Křivánek (C), Vaďura, Tkáč, Pospíšil (90. Gabčo).

„V prvním poločase jsme byli aktivnějším týmem. Ve dvou vyložených brankových příležitostech byl Bajer, který však nebyl úspěšný. V závěru poločasu nastřelil jeden z hostujících hráčů tyč naší brány. Druhá půle již byla více v režii Slovácka, které šlo hned v úvodu druhého poločasu do vedení. Šanci na vyrovnání měl Kolčava, který ovšem nemířil přesně. Navíc Beseda z přímého kopu mířil, k naší smůle, pouze do tyče. Pokud nejsme schopni vstřelit branku, tak nemůžeme pomýšlet na úspěch!“  řekl po utkání trenér Kamil Průša.