01.05.2016, Redakce

U19: O vítězství rozhodli v první půli

U19: O vítězství rozhodli v první půliStarší dorost U19 vstoupil do utkání s Olomoucí nejlépe jak mohl, když se už v 17. minutě prosadil Filip Vedral. Další gól přidal v 37. minutě Jan Bajer a Vysočina tak šla do kabin s dvoubrankovým vedením. Ve druhé půli už se ale do střelecké listiny nikdo nezapsal a utkání tak skončilo 2:0 (2:0).

32.kolo, pátek 29.4.2016, 13:00
2:0
(2:0)
OlomoucOlomouc

Góly: 17. Vedral, 37. Bajer.
FC Vysočina: Pokorný – Novotný, Vedral, Beseda, Čermák – Vitásek, Kolčava (80. Malár) – Bajer (74. Vrzal), Smejkal (60. Průša), Sargsyan (80. Vašíček) – Mašić (68. Časta).
Olomouc: Gröger – Markovič, Schlimbach, Surzyn, Antl, Vasiljev, Vychodil, Krayzel (K), Látal, Sivoń, Voleský

„Myslím, že jsme viděli zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme byli lepším týmem. Podařilo se nám vstřelit dvě pěkné branky. První padla po centru Bajera z pravé strany a přesné hlavičce Vedrala. Druhá padla po centru Sargsyana z levé strany a nekompromisním zakončení hlavou Bajera. Ve druhé půli byla aktivnější Olomouc. My jsme se již jen bránili a nedostali jsme se do žádné šance. Olomouc si však vytvořila jen jednu velkou šanci, ve které nás bravurním zákrokem podržel Pokorný. Pro oko diváka jsme dnes nepředvedli pohlednou podívanou. Dnes jsme ovšem museli získat všechny body, což se nám ,hlavně díky první půli, podařilo!“ řekl po utkání trenér Kamil Průša.