21.09.2014, David Zeman

U19: Po šesti zápasech prohráli

Staršímu dorostu v Českých Budějovicích skončila šestizápasová neporazitelnost. Jedinou branku hostujícího celku vstřelil v 70. minutě Marek Šerý, jednalo se ovšem pouze o korekci výsledku, který je pro Vysočinu možná až moc krutý, 4:1 (1:0).

 
Č. BudějoviceČ. Budějovice
11.kolo, sobota 20.9.2014, 11:00
4:1
(1:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Gól: 70. Šerý M.
Diváci: 0
FC Vysočina: Kolář - Hekerle, Rychetník, Šerý D., Fiala - Vitásek (46. Novotný), Štěpánek - Bajer (78. Ločárek), Šimončič (67. Kolčava), Mazel (41. Šerý M.) - Liška (56. Sargsyan).
 

Komentář

"Dnešní utkání se mi vůbec nehodnotí dobře, ani nejde o porážku samotnou, jako porážku krutou z hlediska průběhu hry, ovšem musím říci, že v některých předchozích zápasech se štěstíčko naklonilo k nám a jak to bývá, tak dnes to bylo obráceně. Do utkání jsme vstoupili aktivně, vstřelili jsme branku, která nebyla uznána pro údajný ofsajd, vzápětí šel Bajer sám na brankáře, neproměnil a tak přišel trest. Ve druhém dějství jsme získali střed hřiště, bohužel nás sráželi finální přihrávky, přihrávky ztracené, ve chvílích, kdy jsme chtěli vzadu hrát na riziko s posílením útočné vazby a následné brejkové situace soupeř proměnil ve standardní situace a z nich jsme inkasovali prakticky všechny branky, včetně závěrečné penalty. Na druhou stranu je potřeba ocenit domácí, kteří dali do zápasu velkou snahu s vůlí uspět a to dnes rozhodlo." řekl po utkání trenér Josef Vrzáček.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2020

1. Smejkal Tomáš 232b.
2. Vedral Filip 216b.
3. Číž Lumír 149b.
4. Lacko Matúš 123b.
5. Peřina Jaroslav 75b.
6. Štefánek Róbert 67b.
7. Vlček Tomáš 51b.
Aktuálně

S Josefem Morkusem nejen o přerušení Moravskoslezských fotbalových soutěží

Nouzový stav a další zpřísnění opatřením ohledně druhé vlny pandemie koronaviru vedlo k očekávanému nemilému rozhodnutí. Na Moravě a Slezsku byly přerušeny a do jara odloženy veškeré soutěže od dospělých po přípravky. Nejen o aktuální situaci jsme hovořili s Josefem Morkusem, manažerem Fotbalového klubu mládeže Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu