dnes, Matyáš Fuks

U19: První body do tabulky!

U19: První body do tabulky!Jihlavský starší dorost poprvé v sezóně dokázal bodovat a doma uhájil nejtěsnější možnou výhru 1:0 (1:0) s pražskou Duklou. Ve 28. minutě musel předčasně do sprch hostující stoper, na což Vysočina ihned minutu poté dokázala reagovat, kdy se trefil Daniel Bouchner. Jihlavští po zbytek zápasu dokázali ustrážit svatyni Matyáše Trešla a připisujou si tak velmi cenné 3 body do tabulky nejvyšší dorostenecké ligy.

6.kolo, pátek 13.9.2024, 11:00
1:0
(1:0)
Dukla PrahaDukla Praha

Branky: 29. Bouchner
ČK: 28. Ungerman
FC Vysočina: Trešl - Veselý, Dolejší (80. Novák), Vodička, Matoušek - Puzrla, Pospíchal (59. Ostrovka) - Palán (46. Rais), Stoček (66. Pivnička), Bouchner - Šubert

"Do zápasu jsme vstoupili aktivně a byli jsme více na míči. Dukla ale po zisku prokazovala svoje kvality do útočné fáze. Po vyloučení hostujícího stopera jsme v zápětí dokázali vstřelit branku, ale jinak nás početní výhoda spíše zaskočila. Hosté i ve druhé části hráli velmi dobře a byli nebezpeční. Nám se i přesto podařilo nejtěsnější vedení uhájit. Mrzí nás, že jsme nedokázali přidat uklidňující branku, ale i tak jsme jsme rádi za první a velmi důležité body." dodal k utkání trenér Josef Vrzáček