13.03.2016, Redakce

U19: Starší dorost prohrál v Karviné

Starší dorost U19 nebyl na půdě Karviné úspěšný. V první půli se nedokázal prosadit ani jeden z týmů a do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Ve druhém poločase ale hráči Karviné strhli vedení dvěma brankami na svou stranu. Utkání tak skončilo 2:0 (0:0).

KarvináKarviná
25.kolo, neděle 13.3.2016, 13:00
2:0
(0:0)

Góly: 56. Macej, 68. Strnad.
Karviná: Ciupa – Pavlík, Bialek, Ďuriš, Wenglorz, Ambrosiewicz, Egri (14. Strnad), Smrž (72. Isachenka), Řapek (84. Sas), Lingr (C) (87. Štěrba), Macej (80. Peremene)
FC Vysočina: Pokorný – Kolčava (C), Beseda, Štěpánek, Novotný (68. Ločárek), Sargsyan (78. Kafoněk), Mašič (78. Průša), Šimončič (75. Svoboda), Vedral, Vitásek, Čermák (78. Časta)

"Na domácí agresivní hru jsme dnes nestačili. Domácí hráči hráli o všechno a také to tak vypadalo. Odjíždíme bez bodů a navíc neskutečně zmlácení. Našim hráčům nemám co vytknout. Zápas odmakali a snažili se. Bohužel to dnes nestačilo. Karviná šla za výhrou o něco více než my. Nezbývá nám, než porážku přijmout. Přes týden se musíme dát dohromady zdravotně a hlavně se všichni společně semknout. Příští týden máme doma Pardubice, což může být hodně podobný soupeř jako Karviná. Musíme k tomu přistoupit právě jako hráči Karviné a pro bodový úspěch udělat vše! Všichni musíme přidat na důrazu a agresivitě v osobních soubojích. V těchto zápasech nejde o samotnou hru a fotbalovost. Jde o výhru a body. Ač jde o mládežnickou soutěž, tak si to všichni musíme v našich hlavách takto přepnout. Nezní to ideálně, ale je to tak!" řekl po uktání trenér Kamil Průša.