29.11.2014, David Zeman

U19: Starší dorost zakončil podzim výhrou

U19: Starší dorost zakončil podzim výhrouStarší dorost U19 se v posledním utkání podzimní sezóny dostal proti Liberci do vedení. Ovšem do poločasu soupeř zvládl vyrovnat. Ve druhé půli se prosadil Marek Šerý a tak Vysočina zakončila podzim úspěšně, utkání skončilo ve prospěch Vysočiny 2:1 (1:1).

22.kolo, sobota 29.11.2014, 13:00
2:1
(1:1)
LiberecLiberec

Góly: 14. Šimončič, 77. Šerý M.
FC Vysočina: Pokorný (89. Kolář) - Hekerle, Rychetník, Vedral, Fiala - Čermák (69. Šerý M.), Kolčava, Novotný - Bajer, Sargsyan (72. Smejkal) - Šimončič (80. Šerý D.)

"Závěrečný duel podzimní části se hrál s nasazením, kombinačně, s vůlí po vítězství na obou stranách. My jsme šli do vedení po krásné akci, kdy na jejím konci byl Šimončič. Potom si oba brankáři vybrali slabší chvilky a tak v kvalitním, fotbalovém utkání se sympaticky hrajícím soupeřem jsme brali tři body, kdy jsme  v závěru mohli přidat pojišťovací branku. Získali jsme 46 bodů, devět zápasů v řadě jsme neprohráli, zvládli jsme dva herní systémy, prakticky celý podzim jsme dávali šanci celému kádru, kluci vytvořili celistvý kolektiv, myslím, že i individuální výkony měly vzestupnou tendenci. Nechtěli jsme mít starosti se sestupem, což se podařilo tak nezbývá, než první polovinu soutěže hodnotit pozitivně, chci poděkovat hráčům, celému realizačnímu týmu a všem, kteří mají, co do činění s tímto kolektivem. S pokorou se budeme připravovat na jarní část soutěže, ale nyní nás čekají už jen lehké tréninky a zasloužený odpočinek. Jedinou kaňkou na podzimní sezóně je vážné zranění Lišky, který podstoupí plastiku křížových vazů a stejně tak zranění Vitáska, kterého čeká artroskopie kolena, oběma přeji brzké uzdravení!" řekl po utkání trenér Josef Vrzáček.