19.09.2015, Redakce

U19: Z Ďolíčku vezou tři body

U19: Z Ďolíčku vezou tři bodyStarší dorost U19 veze cenné tři body z vršovického Ďolíčku. Výhra se ale nerodila lehce, v prvni půli se ani jeden z tymů neprosadil. Dlouho to vypadalo na nerozhodny výsledek, ale v 77. minutě se prosadil Jakub Pěnkava a tak si Vysočina odvezla výhru za výhru 1:0 (0:0).

Bohemians 1905Bohemians 1905
10.kolo, sobota 19.9.2015, 11:00
0:1
(0:0)

Gól: 77. Pěnkava.
FC Vysočina: Konrád – Ločárek, Vedral, Beseda, Čermák – Vrzal (69. Karmazín), Novotný (69. Malár) – Smejkal (69. Průša), Kolčava, Kafoněk (54. Bajer) – Časta (54. Pěnkava).

„Do tohoto utkání jsme pozměnili rozestavení. Byli jsme připraveni na agresivní napadání a na množství osobních soubojů. Domácí jsme v první půli pustili do jedné velké šance, ve které však jejich útočník v rozhodujícím momentu zklamal a v tváří v tvář našemu Konrádovi si šlápnul na míč, takže ani nedošlo k zakončení. Další náznaky přicházeli z naší levé strany, kde nás domácí hodně zlobili. Nám se povedl brejk, kdy Časta dokonce překonal domácího brankáře a míč směřoval do branky. Bohužel Kolčava ve snaze dohrát situaci dorazil tento míč a využil tak svého ofsajdového postavení. Ve druhé půli se také hrálo s minimem šancí a střel. Nám se však podařila zahrát standardní situace, při které Průša našel Pěnkavu, který hlavou překonal domácího brankáře. V závěru jsme si výsledek pohlídali a mohli jsme tak mít radost z cenné výhry. Těší mě, že se na těchto třech bodech opravdu podíleli všichni hráči, kteří do tohoto utkání naskočili. Všechna střídání hru oživila. Dnešní výhru by bylo dobré potvrdit ve středeční dohrávce s Jabloncem!“ řekl po utkání trenér Kamil Průša.