dnes, Josef Vrzáček

U19: Z nadějného zápasu se Spartou bez bodu

U19: Z nadějného zápasu se Spartou bez boduJihlavský starší dorost odehrál na Strahově utkání 8. kola nejvyšší dorostenecké ligy, kdy i přes velmi dobrý výkon nestačil na domácí pražskou Spartu a odnáší si tak porážku 3:1 (1:1). Za Vysočinu se již v 18. minutě trefil Adam Šubert. Jihlavští momentálně okupují 14. příčku soutěže.

SpartaSparta
8.kolo, pátek 27.9.2024, 11:00
3:1
(1:1)

Branky: 67. Liška, 84. Kaczmarek, 89. Saal (PK) - 18.Šubert
FC Vysočina: Trešl - Veselý, Dolejší, Novák, Matoušek - Puzrla, Stoček - Šubert (67. Ikechukwu), Palán (79. Ostrovka), Bouchner (79. Ritter) - Rais (58. Uchechi)

"Na Strahově jsme se hráli velmi dobré utkání, téměř 70.minut jsme vedli, bohužel bod jsme ztratili v posledních minutách utkání po situaci v defenzivě, která se dá jednoduše vyřešit. Je potřeba říci, že Sparta v závěru přidávala na intenzitě. Poslední zápasy jsme se herně zvedli, kluci nejenže neskutečně pracují, ale dostávají do hry i potřebnou kvalitu, kterou potřebujeme ovšem přenést do bodového efektu." pocvháli své svěřence trenér Josef Vrzáček