18.07.2019, Zuzana Michalková

U19 vítězně i proti Pardubicím

U19 vítězně i proti PardubicímStarší dorost nezaváhal ani ve druhém domácím přípravném duelu a vyhrál také proti prvoligovým Pardubicím 5:3 (1:2) především díky dvěma brankám Šrámka a Mirka Malaty. Poslední pátou přesnou trefu pak přidal Vošmera.

FC Vysočina - U19FC Vysočina - U19
přát., středa 17.7.2019, 11:00
5:3
(1:2)
PardubicePardubice

Góly: 10. Šrámek, 53. Šrámek, 57. Malata Mir., 62. Malata Mir., 65. Vošmera - 30., 34., 66.
FC Vysočina - U19: Prchal (46. Doležal) - Marek Malata (46. Růžička), Pojezný, Mikuška (46. Nehyba), Vraspír - Samek (46. Trinh) - Fila (70. Lukáš Trnka), Šrámek, Shudeiwa, Lukáš Trnka (46. Vošmera) - Mirek Malata

"Dnes jsme podali dobrý výkon a opět jsme zvítězili. V prvním poločase jsme byli do dvacáté minuty lepším týmem a zaslouženě jsme šli do vedení, když se dokázal prosadit ve vápně Šrámek, kterému připravil míč Fila. Ale po vyrovnávacím gólu na 1:1 z PVK se soupeř stal dominantnějším. To prokázal o čtyři minuty později, když šli hosté do vedení. Do druhého poločasu dobře naskočili naši náhradníci, kteří hru oživili. Hlavně byli na stranách velmi aktivní Růžička s Vošmerou. V dnešním utkání bych čekal větší nabídku ve středu hřiště a hlavně větší odvahu směrem dopředu, protože jsme často alibisticky dávali přihrávky směrem dozadu. Jsem rád, že hráči nepřiznivý výsledek po prvním poločase otočili a dokázali, že naše mužstvo má velkou sílu do ofenzivy," řekl k utkání asistent trenéra Libor Smejkal.