22.03.2009, Miroslav Fuks

V duelu juniorek se radoval Zlín

V duelu juniorek se radoval Zlín"Béčko" FC Vysočina do jara vstoupilo porážkou na půdě Tescomy Zlín. V duelu juniorek se hosté ujali vedení v 7. minutě díky přesné trefě Michala Drábka, na kterou zlínští odpověděli už za pět minut a ve druhé části přidali další dva zásahy. Mohli se tak radovat z cenné výhry 3:1.

Diváci: 100
Zlín B: Dostál - Linek, Sokol, Malý, Kašpar, Šrom (64. Školník), Řihák, Motal, Otruba, Bačík, Hudák.
FC Vysočina B: Štěpanovský - Benda, Naniaš (80. Demeter), Mareš, V.Černý - Wasserbauer, Chlup - Čermák, Drábek, Dupal – Šamánek (80. Pohanka).

„Náš výkon dnes měl sestupnou tendenci. Do utkání jsme výborně vstoupili, když se už v 7. minutě hezkou střelou z hranice šestnáctky trefil Drábek. Bohužel, už za pět minut domácí vyrovnali a my jsme se již herně nezvedli. Domácím stačil bojovný výkon a my jsme jim ve druhé půli svými chybami vítězství nabídli. V 69. minutě se domácí dostali do vedení, když branku vsítil útočník Bačík. V 84. výhru pojistil nůžkami z rohu malého vápna domácí Motal,“ řekl k utkání zklamaný kouč Tomáš Jansa.