14.06.2008, Miroslav Fuks

Velmi dobré loučení staršího dorostu

Velmi dobré loučení staršího dorostuS letošním ročníkem nejvyšší soutěže se starší dorostenci FC Vysočina rozloučili cennou výhrou 1:2 na půdě Bohemians 1905. V oboustranně kvalitním a uvolněném zápase stříleli jihlavské branky Šandera a Tecl. Tři body stanovily konečný bodový účet FC Vysočina na čísle 30, což spolu s Mladou Boleslaví znamená sestupovou pozici. Jak je jistě dobře známo, Jihlava bez elitní soutěže nebude, neboť „B“ tým v MSDL vybojoval postup a tím i setrvání v I. lize.

 
Bohemians 1905Bohemians 1905
30.kolo, sobota 14.6.2008, 11:00
1:2
(0:1)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Góly Vysočiny: Šandera, Tecl
Diváci: 0
FC Vysočina: J.Procházka – Machálek, Filip, Raška, V.Černý – Šandera, Pražák (46. Leligdon), Hirsch (46. Kopic), Dobrovolný - Vydra, Tecl (87. Kosak).
 

Komentář

„Určitě můžeme mluvit o velmi dobrém a příjemném loučení se sezónou. Kluci navázali na poslední velmi dobrý domácí výkon proti Slovácku a v oboustranně velmi ofenzivním a kvalitním duelu zvítězili. Výborné šance byly na obou stranách, ovšem naši hráči byli v koncovce šťastnější a krásnými góly získali tři body,“ řekl k utkání trenér Pavel Procházka.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč března 2019

1. Šulc Pavel 125b.
2. Tijani Mohamed 88b.
3. Zoubele Lukáš 74b.
4. Klíma Jiří 55b.
5. Vaculík Lukáš 44b.
6. Vejmola Luděk 30b.
7. Novotný Filip 26b.
Aktuálně

Ježourův dotazník: Filip Vedral

Nabízíme vám 16. díl videoseriálu FC Vysočina. Převážně nefotbalové dotazy v rámci Ježourova dotazníku zodpovídá obránce Filip Vedral! Které spoluhráče zařadil mezi vtipálky či modemany? Kde se mu líbilo a kam by se jednou rád podíval? Které školní předměty měl nejraději? Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu