M-soft
 
05.04.2018, Ondřej Šourek

Vydřené vítězství U17

Vydřené vítězství U17S nekvalitním terénem se dokázali lépe vypořádat hráči z Vysočiny a vydřeli tak další cenné vítězství, když na rozdíl od svého soupeře dokázali dvě své šance využít.

 
LíšeňLíšeň
19.kolo, neděle 1.4.2018,  
0:2
(0:1)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Branky: 11. Čermák, 51. Růžička
Diváci: 0
FC Vysočina: Doležal – Fila, Vraspír, Trinh, Novák (41. Havel) – Samek (52. Pojezný) – Růžička (69. Marek Malata), Lukáš Trnka, Shudeiwa, Havlín – Čermák
 

Komentář

Libor Smejkal:"Utkání jsme hráli na hrozně tvrdé umělé trávě, kde se spíše odehrával bojovný zápas. V prvním poločase díky špatnému povrchu oba soupeři nakopávali dlouhé míče, protože se těžko kombinovalo a to vyhovovalo zejména domácím. Do velké gólové příležitosti se dostali domácí, ale naštěstí pro nás Barša orazítkoval jen břevno. Do vedení jsme se dostali v 11. minutě, když Fila poslal dlouhý míč za obranu na nabíhajícího Čermáka, který se dokázal prosadit důrazně v osobním souboji přes stopera a následně poslal míč do brány. Domácí se prezentovali v prvním poločase velice dobrým výkonem a nedokázali naštěstí zužitkovat své další tři velké šance. Naopak na druhé straně měli velkou příležitost ke vstřelení gólu Čermák s Růžičkou. Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem a druhého gólu jsme se dočkali v 51. minutě, po individuální akci Růžičky. Dnes jsme se na vítězství hodně nadřeli. Musím hráče za jejich bojovný výkon pochválit, ale zejména střídající hráče, kteří podali nadstandardní výkony."    


Sestřih utkání zde:  https://youtu.be/lgVo1GAqmMA 

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráče července 2018

1. Klíma Jiří 321b.
2. Urblík Jozef 201b.
3. Klobása Stanislav 193b.
4. Zoubele Lukáš 152b.
5. Tlustý Petr 135b.
6. Schumacher Till 102b.
7. Vejmola Luděk 99b.
Aktuálně

Jak to vidí ředitel?

Vážení příznivci FCV, doufám, že se těšíte na páteční zápas stejně jako já, mělo by se totiž po tropickém týdnu ochladit. Pochopitelně se těším i na fotbal a doufám, že se nám podaří znovu nastartovat vítěznou sérii, o kterou jsme přišli v Sokolově. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu