01.02.2020, Miroslav Fuks

Vyrovnaný duel pro sebe rozhodly Pardubice

Vyrovnaný duel pro sebe rozhodly PardubicePardubicím se v zimní přípravě vydařila odveta za říjnovou ligovou porážku v Jihlavě. Vyrovnaný duel proti FC Vysočina pro sebe zlomily po hodině hry. Druhou branku na konečných 0:2 (0:0) přidal lídr FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dvanáct minut před koncem. Stínem utkání jsou zranění domácích Matulky a Koubka.

 
FC VysočinaFC Vysočina
přát., sobota 1.2.2020, 11:00
0:2
(0:0)
PardubicePardubice
 
Góly: 63. Tischler, 78. Surzyn
Diváci: 120
FC Vysočina: Vejmola – Šimko, Tlustý (60. Vedral), Tijani (60. Křišťál) – Svoboda (60. Pavlík), Lacko (60. Vaculík), Smejkal, Javůrek (60. Novotný) – Matulka (25. Mikuš), Klobása (62. Koubek, 65. Lacko), Rezek.
Pardubice: Boháč – Prosek, Šejvl, Toml, Sláma, Jeřábek, Lee, Solil, Hlavatý, Ewerton, Zifčák.
 

Komentář

„Své hodnocení bych rozdělil na dvě části. První do 60. minuty a druhé pro zbytek duelu. První hodinu odehrála jedna jedenáctka hráčů v rozestavení 3-4-3. Pouze zraněného Matulku, u nějž je podezření na zranění kolenních vazů, vystřídal někdy ve 25. minutě Mikuš. Nutno říci, že oboustranně se nehrál ofenzivní zápas s řadou šancí. S působením do 60. minuty jsem byl určitě více spokojený, neboť jsme předvedli dobré pasáže hry jak v defenzívě, tak i v ofenzívě. Kluci předváděli, co po nich chceme, akorát jsme špatně vyhodnocovaly situace v křídelních prostorech, kde docházelo ke zbytečným individuálním ztrátám. Drhlo nám dotahování akcí a řešení finální fáze. Pardubice předvedly kompaktní výkon, trpělivě bránily a čekaly na svoji příležitost. Do 60. minuty si toho moc nevytvořily, ale poté dokázaly udeřit. My jsme bohužel nedokázali potrestat některé pardubické chyby. Zejména mne mrzí přečíslení tří našich hráčů na jednoho pardubického, kdy na sebe měl vzít střeleckou zodpovědnost Standa Klobása. Měli jsme jít do vedení. Po vystřídání naše hra nebyla dle mých představ. Inkasovali jsme dvě branky a zápas nezvládli,“ okomentoval duel kouč Radim Kučera, jenž věří, že zranění útočníka Koubka není vážné a že se v příštím týdnu zapojí do tréninkové přípravy.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč prosince 2020

1. Smejkal Tomáš 164b.
2. Číž Lumír 121b.
3. Křišťál Vojtěch 121b.
4. Červ Lukáš 72b.
5. Peřina Jaroslav 46b.
6. Lacko Matúš 39b.
7. Shudeiwa Fares 36b.
Aktuálně

Novým trenérem se stal Jan Kameník!

Pro Jana Kameníka se stává FC Vysočina staronovým působištěm. Mezi léty 2015–2017 působil u mládeže a chvíli pobyl i u A-týmu jako asistent Michala Bílka. Na pozici asistenta trenéra bude působit Jozef Pavlík. Na pozici kondičního trenéra se vrací zpět do Jihlavy bývalý levý obránce Tomáš Josl. Trenérem brankářů bude mladý Matuš Moťovský. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu