04.09.2011, Jaroslav Wollmann

Vysočina poprvé doma neinkasovala a slaví tři body

Vysočina poprvé doma neinkasovala a slaví tři bodyVysočina se na třetí pokus konečně dočkala domácí výhry, když zdolala Znojmo 2:0! Potvrdila, že se jí proti tomuto soupeři daří a že jihomoravský soused má problém přes jihlavskou obranu skórovat - nepodařilo se mu to ani na třetí ligový pokus. Přitom mělo Znojmo ve 25. minutě možnost největší - kapitána Yonova však Uvarenko vychytal! Ve druhém poločase přisly velké chvíle Tomáše Sedláčka. Poprvé v 58. minutě po rohu Krutého a podruhé v 67. minutě po centru Kučery.

5.kolo, neděle 4.9.2011, 18:00