04.12.2009, Miroslav Fuks

Vysočina se s rokem 2009 rozloučila sedmi góly

Vysočina se s rokem 2009 rozloučila sedmi gólyFotbalisté FC Vysočina se s nepříliš úspěšným rokem 2009 rozloučili v přátelském utkání proti SFK Vrchovina. Soupeři, který hraje 5. nejvyšší soutěž krajský přebor, nastříleli sedm branek. Pod konečné skóre 7:1 (4:1) se brankami podepsali dvakrát Tecl a Simr a jednou Vydra, Krutý a Lovětínský. Jihlava v zápase testovala dva levonohé chorvatské hráče Gavriče (roč. 1986) a Brzečiče (roč. 1989).

přát., pátek 4.12.2009, 16:00
7:1
(4:1)
VrchovinaVrchovina

Góly: 11. a 81. Tecl, 43. a 52. Simr, 23. Vydra, 40. Krutý, 47. Lovětínský – 36. (střela z 25ti metrů)
Diváci: 50
FC Vysočina: I. půle: Winter – Veselý, Tlustý, Gavrič, Cihlář – Vydra, Karlík, Brzečič, Krutý – Simr, Tecl. II. půle: Matiášek – Tlustý, Filip, Caha, Gavrič – Vydra, Gába, Lovětínský, Brzečič – Simr, Tecl.