18.07.2007, Miroslav Fuks

Vysočina zdolala Austrii, ale trápí ji zranění

Vysočina zdolala Austrii, ale trápí ji zraněníZe zajímavé konfrontace české a rakouské II. ligy vzešli úspěšněji fotbalisté FC Vysočina Jihlava, kteří porazili amatéry Austrie Vídeň (v loňské sezóně 8. místo ve II. lize) 2:0 po poločase 1:0, když branky vstřelili z přímého kopu Ivan Čermák a hlavičkou Stanislav Zedníček.

 
Austria VídeňAustria Vídeň
přát., středa 18.7.2007, 18:30
0:2
(0:1)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Góly: Čermák, Zedníček
Diváci: 0
FC Vysočina: Tulis – Bartoš, Wasserbauer, Gebreselassie, Vepřek (Drga) – Veselý (Pacholík), Lovětínský, Večeřa (Marcelo), Čermák – Rabušic (Vácha), Zedníček. Hráči se ve II. půli střídali hokejovým způsobem.
 

Komentář

Do zápasu pro zranění či nemoc nezasáhli Faldyna, Kadlec a Alemio, navíc na velký důraz a agresivitu talentů Austrie doplatili zraněním Rabušic, Zedníček a Vepřek. Zejména nová olomoucká posila Vepřek možná bude kvůli těžkému výronu v kotníku dva týdny mimo hru.
„S výkonem a přístupem hráčů můžeme být spokojeni. Kluci se museli vyrovnat s velkou bojovností Rakušanů, z nichž se jistě mnozí brzy prosadí v I. lize. Naše vítězství bylo zasloužené, na šance jsme vyhráli 6:3. Věřme, že se naši marodi brzy uzdraví,“ informoval nás přímo z Rakouska ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis, který nyní dolaďuje soupeře FC Vysočina pro závěr soustředění.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč července 2019

1. Klobása Stanislav 307b.
2. Zoubele Lukáš 153b.
3. Tijani Mohamed 145b.
4. Vejmola Luděk 131b.
5. Vaculík Lukáš 83b.
6. Fortelný Jan 79b.
7. Tlustý Petr 73b.
Aktuálně

Juniorka Břeclav rozstřílela ve druhé půli

Juniorský tým neztratil divizní bod ani ve 3. kole. Na domácí půdě nedal šanci Břeclavi, přičemž na úvodní branku Vojtěcha Křišťála ze závěru první půle navázali ve druhém dějství gólově úspěšní David Šteffl, Ladislav Kolčava, Matěj Koubek a Filip Vedral - 5:0 (1:0). Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu